NGO Market 2012

Tradiční veletrh neziskovek

Program


Praktické ukázky, přednášky, workshopy a tvůrčí dílny

11.00–19.00      Sklářská dílna (Tvůrčí dílna, Bona o. p. s.)
11.00–19.00      Textilní dílna – výrobky z ovčí vlny (Tvůrčí dílna, Textilní dílna Gawain)
11.00–19.00      Originální biotrička (Tvůrčí dílna, OP Tiger)
11.00–19.00      Půjčovna elektrokol (Elektromobilita)
11.00–12.15      Otevřený přístup – Originální CSR příběhy (Panelová diskuse, Britská obchodní komora v ČR)
12.30–14.00      Kam směřuje spolupráce firem a neziskovek? (Panelová diskuse, Americká obchodní komora v ČR)
12.00–16.45      Doprovázení a péče o vážně nemocného člověka (Poradna, Hospic sv. Štěpána Litoměřice)
13.00–13.20      Ukázka práce asistenčního a signálního psa (Praktická ukázka, Pestrá společnost o. p. s.)
14.15–14.55      O občanské participaci: Účast veřejnosti na přípravě stavebního zákona (Přednáška, Zelený kruh – asociace ekologických organizací)
15.00–15.45      „Afrika nevšedníma očima“ (Beseda, Centrum Narovinu)
15.00–15.20      Ukázka práce asistenčního a signálního psa (Praktická ukázka, Pestrá společnost o. p. s.)
16.00–16.45      Přednáška o rakovině prsu doplněná praktickým nácvikem samovyšetření (Přednáška, Mamma HELP – sdružení pacientek s nádorovým onemocněním prsu)
16.00–16.20      Taneční vystoupení – Irské tance (Taneční studio Mirabel)
17.00–17.20       Taneční vystoupení – Irské tance (Taneční studio Mirabel)
 

Projekce dokumentárních filmů

12.00–12.30      Pozemšťané, koho budete volit? (2010, režie: Linda Jablonská a tým o.s. Inventura)
13.00–14.00      Doba měděná (2010 režie: Ivo Bystřičan)
15.00–16.20      Láska v hrobě (2012, režie: David Vondráček)
17.00–18.40      Living in Emergency: Příběhy Lékařů bez hranic (2008, režie: Mark Hopkins)
 

Hudební pódium

11.00      Slavnostní zahájení
11.35      Spuštění registrace do závodu inline/handbike
11.50      Vystoupení taneční skupiny VerTeDance
12.30      Rozhovor s vrcholovým sportovcem
13.55      Koncert skupiny Ticho De Pre Cupe Band
14.45      1. taneční vystoupení souboru Caramelka
14.50      Rozhovor s Jiřím Ježkem, pětinásobným cyklistickým vítězem paralympijských her
15.05      2. taneční vystoupení souboru Caramelka
16.25      Vyhlášení vítězů závodu inline/handbike
16.30      Koncert skupiny The Tap Tap a taneční vystoupení na vozících 
17.45      Vystoupení skupiny Notes From Prague
18.15      Vyhlášení vítězů celodenní soutěže 
19.00      Zakončení akce

 

Dětský koutek

11.30–12.00      Divadelní představení pro nejmenší (A centrum – podpora rodiny)
13.00–14.30      Ekohry (IMPAKT společnost pro aktivizaci periferií)
17.00–17.30      Divadelní představení pro nejmenší (A centrum – podpora rodiny)
 

 

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

V pořádku