Program
Praktické ukázky, přednášky, workshopy a tvůrčí dílny
11.00–19.00 Sklářská dílna (Tvůrčí dílna, Bona o. p. s.)
11.00–19.00 Textilní dílna – výrobky z ovčí vlny (Tvůrčí dílna, Textilní dílna Gawain)
11.00–19.00 Originální biotrička (Tvůrčí dílna, OP Tiger)
11.00–19.00 Půjčovna elektrokol (Elektromobilita)
11.00–12.15 Otevřený přístup – Originální CSR příběhy (Panelová diskuse, Britská obchodní komora v ČR)
12.30–14.00 Kam směřuje spolupráce firem a neziskovek? (Panelová diskuse, Americká obchodní komora v ČR)
12.00–16.45 Doprovázení a péče o vážně nemocného člověka (Poradna, Hospic sv. Štěpána Litoměřice)
13.00–13.20 Ukázka práce asistenčního a signálního psa (Praktická ukázka, Pestrá společnost o. p. s.)
14.15–14.55 O občanské participaci: Účast veřejnosti na přípravě stavebního zákona (Přednáška, Zelený kruh – asociace ekologických organizací)
15.00–15.45 „Afrika nevšedníma očima“ (Beseda, Centrum Narovinu)
15.00–15.20 Ukázka práce asistenčního a signálního psa (Praktická ukázka, Pestrá společnost o. p. s.)
16.00–16.45 Přednáška o rakovině prsu doplněná praktickým nácvikem samovyšetření (Přednáška, Mamma HELP – sdružení pacientek s nádorovým onemocněním prsu)
16.00–16.20 Taneční vystoupení – Irské tance (Taneční studio Mirabel)
17.00–17.20 Taneční vystoupení – Irské tance (Taneční studio Mirabel)
Projekce dokumentárních filmů
12.00–12.30 Pozemšťané, koho budete volit? (2010, režie: Linda Jablonská a tým o.s. Inventura)
13.00–14.00 Doba měděná (2010 režie: Ivo Bystřičan)
15.00–16.20 Láska v hrobě (2012, režie: David Vondráček)
17.00–18.40 Living in Emergency: Příběhy Lékařů bez hranic (2008, režie: Mark Hopkins)
Hudební pódium
11.00 Slavnostní zahájení
11.35 Spuštění registrace do závodu inline/handbike
11.50 Vystoupení taneční skupiny VerTeDance
12.30 Rozhovor s vrcholovým sportovcem
13.55 Koncert skupiny Ticho De Pre Cupe Band
14.45 1. taneční vystoupení souboru Caramelka
14.50 Rozhovor s Jiřím Ježkem, pětinásobným cyklistickým vítězem paralympijských her
15.05 2. taneční vystoupení souboru Caramelka
16.25 Vyhlášení vítězů závodu inline/handbike
16.30 Koncert skupiny The Tap Tap a taneční vystoupení na vozících
17.45 Vystoupení skupiny Notes From Prague
18.15 Vyhlášení vítězů celodenní soutěže
19.00 Zakončení akce
Dětský koutek
11.30–12.00 Divadelní představení pro nejmenší (A centrum – podpora rodiny)
13.00–14.30 Ekohry (IMPAKT společnost pro aktivizaci periferií)
17.00–17.30 Divadelní představení pro nejmenší (A centrum – podpora rodiny)