„... lidé, scházející se pod záštitou Fora 2000, se pokoušejí překračovat hranice svých profesí, zeměpisné polohy a náboženského vyznání.“
Václav Havel, bývalý prezident České republiky, 2003
Úvodní stránka ProjektyNGO Market2013Pro návštěvníky

Pro návštěvníky

Vedle celodenní prezentace neziskových organizací od 11.00 do 18.00 hodin nabízí NGO Market pestrý doprovodný program pro zájemce z neziskového sektoru i široké veřejnosti. Přijďte s námi strávit příjemný a smysluplný den a poznat pestrost neziskového sektoru. Můžete si poslechnout světové i místní odborníky, sdílet zkušenosti z praxe nebo se nechat inspirovat příběhy druhých. Pokud hledáte pomoc či radu, neziskovky jsou připraveny nabídnout vám pomocnou ruku.
 
 

Nenechte si ujít v programu 

 
 

Praktické informace

 
 
                    
 
 

Abeceda aktivního občana

Hlavním tématem letošního veletrhu je aktivní občanství. A kdo je to podle nás aktivní občan? Je to každý, komu není lhostejné společenské, kulturní, přírodní a duchovní prostředí, v němž žije. Je to ten, kdo se nebojí investovat svou energii do toho, v čem vidí smysl, a za své jednání nese odpovědnost. Aktivní občan bere věci do svých rukou a nebojí se chyb, protože ho učí, jak být příště úspěšnější.
 
Znáte abecedu aktivního občana? Seznamte se s ní zde.
 

2013

Podporují nás

Jyllands-Posten Foundation

 

Najdete nás na