„Forum 2000 miluji i nenávidím. Mám ho rád, protože je to místo, kde mohu naslouchat a učit se, a nemám ho rád, protože vždy brzy skončí."
James Zogby, zakladatel a prezident Arab American Institute, 2007
Úvodní stránka ProjektyNGO Market2013Pro návštěvníky

Pro návštěvníky

Vedle celodenní prezentace neziskových organizací od 11.00 do 18.00 hodin nabízí NGO Market pestrý doprovodný program pro zájemce z neziskového sektoru i široké veřejnosti. Přijďte s námi strávit příjemný a smysluplný den a poznat pestrost neziskového sektoru. Můžete si poslechnout světové i místní odborníky, sdílet zkušenosti z praxe nebo se nechat inspirovat příběhy druhých. Pokud hledáte pomoc či radu, neziskovky jsou připraveny nabídnout vám pomocnou ruku.
 
 

Nenechte si ujít v programu 

 
 

Praktické informace

 
 
                    
 
 

Abeceda aktivního občana

Hlavním tématem letošního veletrhu je aktivní občanství. A kdo je to podle nás aktivní občan? Je to každý, komu není lhostejné společenské, kulturní, přírodní a duchovní prostředí, v němž žije. Je to ten, kdo se nebojí investovat svou energii do toho, v čem vidí smysl, a za své jednání nese odpovědnost. Aktivní občan bere věci do svých rukou a nebojí se chyb, protože ho učí, jak být příště úspěšnější.
 
Znáte abecedu aktivního občana? Seznamte se s ní zde.
 

2013

Podporují nás

Jyllands-Posten Foundation

 

Najdete nás na