„V současném světě skutečně potřebujeme takové konference a diskuse a Forum 2000 hraje v tomto směru důležitou a jedinečnou roli.”
Ana Martinho, velvyslankyně Portugalska, 2004
Úvodní stránka ProjektyNGO Market2010Pro neziskové organizaceInformace pro neziskové organizace

Informace pro neziskové organizace

Novinky

18. 3. 2010 Aktuální seznam organizací vystavujících na NGO Marketu 2010 naleznete zde. Ověřte si prosím, zda je Vaše organizace mezi nimi. V případě, že jste se registrovali před zaplněním kapacity, ale Vaše organizace na seznamu není, kontaktujte nás prosím na adrese ngomarket@forum2000.cz.
18. 3. 2010 Naším společným cílem je představit práci „neziskovek“ co největšímu počtu návštěvníků veletrhu, a proto bychom Vás rádi požádali o pomoc při propagaci NGO Marketu umístěním pozvánky na tuto akci na Vaše stránky. Zde naleznete krátký text pozvánky.

18. 3. 2010 Máte informační letáky, propagační předměty, publikace apod., které byste rádi zprostředkovali co nejširšímu počtu lidí? Za symbolický poplatek 150 Kč máte možnost využít novou službu pro vystavující organizace. Vámi dodané materiály vložíme do tašky, kterou dostanou návštěvníci hned u vstupu, a Vy si tak můžete být jisti, že tyto materiály obdrží každý návštěvník veletrhu. V případě zájmu o tuto službu nás prosím kontaktujte na adrese ngomarket@forum2000.cz.Chcete se veletrhu zúčastnit? Co byste měli vědět…


Místo a čas

NGO Market 2010 se uskuteční v pátek 16. dubna 2010 v prostorách Národní technické knihovny, Technická 6, Praha 6 (metro Dejvická). Více o NTK na www.techlib.cz.

Pro prezentační místa neziskových organizací bude vyhrazena galerie a část parteru. Doprovodný program bude probíhat v Ballingově sálu a v noční studovně. Pro menší workshopy nebo setkání  (max. 10 účastníků) je možné využít skupinové studovny.

Veletrh bude otevřen pro veřejnost od 10.00 do 20.00 hodin.


Účast na veletrhu

Účast je pro návštěvníky NGO Marketu i vystavující organizace zdarma.

Pro lepší představu o podobě veletrhu doporučujeme navštívit fotogalerii. Podívat se můžete také na krátký dokument o NGO Marketu (část 1, část 2).

Vystavující organizace se musí předem registrovat. Vzhledem k omezené kapacitě doporučujeme s registrací neotálet. Registrační formulář naleznete zde.

Rozhodnete-li se pro prezentaci Vaší organizace na veletrhu, pamatujte prosím, že po celý den musí být přítomen alespoň jeden zástupce organizace.

Vzhledem k omezené kapacitě prostor bude mít každá vystavující organizace k dispozici plochu cca 1,5 x 1,5 m.

Pro svou prezentaci si naším prostřednictvím můžete za poplatek pronajmout prezentační panel, stůl a židle. Vybavení zajišťujeme od externího dodavatele (Nadace Forum 2000 zabezpečí komunikaci s dodavatelem, přepravu a montáž před i po akci), proto je tato služba placená:
  • Panel 250 x 100 cm         250 Kč (max. 1 ks)
  • Stůl 120 x 120 cm           150 Kč (max. 1 ks)
  • Židle                                70 Kč

Objednávka je součástí registrace. Po odeslání bude na Vaši adresu zaslán email s pokyny pro zaplacení.

Počet elektrických zásuvek v prostorách Národní technické knihovny je omezený, proto prosím tento požadavek v případě potřeby uvádějte v registračním formuláři. Budeme se snažit vyjít vstříc všem. Vzhledem k omezeným technickým možnostem však budou mít přednost ti, kteří se zaregistrovali jako první.

V prostorách NTK je možné za poplatek využít kopírovací služby a tiskárny.


Prezentace

Prezentace na veletrhu je vynikající příležitostí představit Vaši organizaci. Její přípravu proto nepodceňujte. Připravte si fotografie, výrobky, letáčky a další materiály informující o Vaší organizaci a nezapomeňte na někoho, kdo bude schopen Vaši organizaci představit, vysvětlit, čím se zabývá a jaké jsou její aktivity, a zodpovědět otázky návštěvníků. Myslete prosím na to, že NGO Market bude pro veřejnost otevřen od 10 hodin dopoledne do 20 hodin večer a počítejte také s časem nutným pro přípravu a sklizení prezentačního místa.

 


Omlouváme se, v tuto chvíli je kapacita veletrhu zaplněna. Máte-li zájem se veletrhu zúčastnit, vyplňte prosím online registraci a budete zařazeni na seznam náhradníků. Registraci prosím vyplňte i v případě, že byste se rádi zúčastnili veletrhu v budoucnosti. Tato informace pro nás bude vodítkem při přípravě příštího ročníku a umožní nám informovat Vás o novinkách týkajících se NGO Marketu. Děkujeme.


V případě dotazů prosím pište na adresu ngomarket@forum2000.cz.

2010

Podporují nás

International Visegrad Fund

 

Najdete nás na